Zaskocz gości weselnych miłym upominkiem

taniec weselny

Wesele to czas nieodmiennie kojarzony z dobrym nastrojem i fruwająca w powietrzu miłością. Z tego pięknego dnia powinni cieszyć się jednak nie tylko Państwo Młodzi, ale również zaproszeni przez nich goście.

Jak sprawić, by uśmiech zagościł na ich twarzach? Podarujcie im artystycznie zapakowane krówki ślubne.

Krówka należy do jednych z najczęściej wybieranych cukierków. Wykonany na bazie mleka smakołyk od lat stanowi ulubiony przysmak Polaków, dlatego jego popularność nie maleje, a wręcz z każdym rokiem przybywa jego koneserów.

Znajdująca się w estetycznym opakowaniu słodkość będzie miłą pamiątką, a także sporą dawką węglowodanów potrzebnych po wyczerpującej zabawie weselnej. Ich rozdania dokonać można w każdym momencie wesela, dzięki cechującej je uniwersalności.

Produkowane z dbałością o każdy składnik przez Sweet Corner świeże krówki zachwycą każdego. Nadrukowana na papierku zewnętrznym grafika to ukłon w stronę obdarowanych. Na opakowaniu umieścić można zarówno datę ślubu, jak i podziękowanie. Nie mniejszą popularnością cieszą się proponowane bezpośrednio przez manufakturę grafiki. Bez względu na wybrany print- goście na pewno docenią Wasze starania.

Oprócz możliwości samodzielnej personalizacji krówek, ich niewątpliwą zaletą jest również sposób przechowywania. Każdy cukierek posiada dwa papierki, dzięki czemu możliwość zabrudzenia przez osobę konsumującą jest nieznaczna. W przypadku młodszych gości ma to duże znaczenie.

Krówki produkowane przez Sweet Corner to jednak nie tylko krówki ślubne- na stronie znajdziemy również nie mniej popularne krówki reklamowe.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*