Zakup nowego mieszkania

4102533377_f578a27882_b

Obecnie rynek nieruchomości przeżywa ogromny rozwój. Mnóstwo deweloperów walczy o jak najlepsze lokalizacje dla swoich osiedli w różnych miastach. Nowe bloki powstają jak grzyby po deszczu. Jest to zasługa głównie wielu programom, które pomagają młodym ludziom dokonać zakupu nowego mieszkania. Oprócz wielu dotacji unijnych powstają programy takie jak na przykład MDM czyli Mieszkanie Dla Młodych. Program ten ma na celu pomóc młodym małżeństwom lub osobom samotnym dokonać zakupu mieszkania na własność. Wysokość dofinansowania zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest lokalizacja i miasto, w którym ubiegamy się o dofinansowanie. Inną kwotę dostaniemy na nowe mieszkania Katowice Brynów, a inne na nowe mieszkania Stabłowice. Głównie chodzi tutaj o ceny mieszkań. Wiadomo, że większym mieście ceny mieszkań są znacznie wyższe, niż w małych miasteczkach.

Zakup takiego mieszkania odbywa po otrzymaniu kredyty z banku. Po dokonaniu zakupu dzięki programowi Mieszkanie Dla młodych rata naszego kredytu maleje, i łatwiej jest nam go spłacić. Dofinansowanie może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych dla małżeństw posiadających dzieci. Kupno nowego mieszkania ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość samodzielnego urządzenia mieszkania. Wiadomym jest, że mieszkanie najczęściej kupuje się raz na całe życie. Dokonując takiej inwestycji chcemy, aby spełniła ona w pełni nasze wymagania. Kupno mieszkania w stanie deweloperskim jest zazwyczaj nieco tańsze, jednak zaoszczędzoną kwotę możemy przeznaczyć na umeblowanie i remont.

Kolejną zaletą jest fakt, że nikt wcześniej nie mieszkał w takim mieszkaniu przed nami. Wszystko jest świeże i nowe, a to znacznie zwiększa komfort mieszkania. Nowe mieszkania Wrocław Stabłowice mają to do siebie, że są bardzo dobrze wykonane. Mieszkańcy nie skarżą się na wilgoć czy inne niedogodności. W starym budownictwie często występuje niebezpieczna dla zdrowia pleśń na ścianach. W efekcie może nawet wywołać astmę oskrzelową, która wymaga długotrwałego leczenia. Osoby, które planują założyć rodzinę i wychowywać małe dzieci powinny mieć na względu ich dobro. W takim wypadku bezpieczniej jest zainwestować w nowe, czyste mieszkanie. Jedynym ryzykiem w takim wypadku mogą być nasi sąsiedzi. W końcu nigdy do końca nie wiemy z kim będziemy mieszkać w jednym bloku.

więcej na: http://geogrupa.pl/pl/

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*