Witaminy dla zdrowia

witaminy

W pogoni za pracą i pieniędzmi przestajemy myśleć o sobie i swoich pociechach. Zaczynamy myśleć w momencie, kiedy zdrowie zaczyna poważnie szwankować. Są teraz dwa wyjścia, albo udać się na wizytę do lekarza, albo poprosić o pomoc farmaceutę. Czasem rady farmaceuty są skuteczne.  


Kiedy zaczynają nam wypadać włosy, stosujemy szampony przeciw wypadaniu lub wcieramy odżywki. Niekiedy ludzie nie wiedzą, że jest to wina naszego ubogiego menu. Z czasem kiedy środki zewnętrzne nie skutkują, trzeba sięgnąć głębiej. Tu przychodzi na pomoc Biotebal (dostępny w każdej aptece, w tym: http://www.e-zikoapteka.pl/biotebal-5mg-30tabl.html). Jest nie tylko na włosy, ale także na wypadające rzęsy. Zawiera dwa ważne składniki to jest biotynę i krzemionkę. Oba te składniki są potrzebne nie tylko na wypadające włosy, ale dla całego organizmu.

z19685835IER,WitaminyJest kilka czynników, które sprawiają, ze brakuje nam sił i energii. To wszystko wynika z braku słońca w okresie jesienno zimowym. Nawet jeśli słońce się pojawia zimą, to skóra nie wytworzy witaminy D. Najczęściej pozostaje nam suplementacja. Nasze pociechy nawet te najmniejsze, też potrzebują tej witaminy. Tu dobra jest D-Vitum witamina D (http://www.e-zikoapteka.pl/d-vitum-forte-1000j-m-60kaps.html). Każdy powinien w okresie grypy łykać witaminę D, ponieważ chroni nas przez przeziębieniem i innymi chorobami.

Kiedyś myślano, że taka witamina, jest potrzebna tylko dzieciom, co oczywiście jest nie prawdą. Z niedoboru witamin w naszym pożywieniu choruję czasami całe nasze ciało. Niektórzy wolą połknąć cudowną tabletkę i mieć problem z głowy, inni zastępują tabletki zdrowym jedzeniem. Zdarza się oczywiście, że zdrowe jedzenie, nie zawsze posiada wystarczająco dużo składników, które uzdrawiają ciało i dlatego farmaceuci wyprodukowali witaminy dla dorosłych. W jednej takiej tabletce znajduje się cały wachlarz witamin w odpowiednich ilościach. Są również witaminy dla kobiet, dla mężczyzn i dla kobiet w ciąży.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*