Wejherowo.

aaaaaaaa

Wejherowo jest to piękne miasto w województwie pomorskim, położonym na rzeką Redą. idealne miejsce dla turystów, którzy lubią aktywny urlop. Zobaczymy tutaj wiele zabytków, miejsc, na które warto zwrócić uwagę i zapoznać się z historią.

Dla miłośników przyrody wyznaczone zostały trasy, szlaki, dzięki czemu mamy możliwość poznania tutejszej przyrody, klimatu. Szeroko rozwinięta jest tutejsza kultura i tradycja, która zachwyca gości miasta. Jest to również miejsce, gdzie osób ceniące sobie wygodę i luksusy. Hotel Wejherowo posiada cenioną wygodę, zadbano tutaj o każdy szczegół, bu dogodzić gościom. Znajduje się tutaj także profesjonalna i doświadczona obsługa, która chętnie niesie pomoc klientom. jest to idealnie miejsce dla firm, gdzie można zorganizować również spotkania, konferencje, eventy firmowe. Do dyspozycji zostaje wówczas przygotowana sala konferencyjna Wejherowo, która pomieścić może 60 osób.aaaaaaaa

Wyposażona w projektor multimedialny, ekran, flipchart, odpowiednie nagłośnienie, Wi-Fi, klimatyzacja. Umilić czas długich spotkań można w restauracji hotelowej, gdzie obsługa przygotowuje przerwy kawowe, lunch. Przygotowana jest także sala weselna Wejherowo, gdzie każdy szczegół można ustalić z personelem, dzięki czemu miejsce zostanie odpowiednio przygotowane pod każdy gust. Obsługa cieszy się długim doświadczeniem, gdzie zawsze można skorzystać z rady. Przyjęcia organizowane cieszą się niezapomnianą atmosferą i miłą obsługą. Zaletą jest także przepyszna, tradycyjna kuchnia, która zawsze może zostać dopasowana do naszych gości.

http://www.czardasz.pl/

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*