Val Di Fienne

3

Co do wyjazdów na narty nie od dzisiaj Włochy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród turystów z całej Europy. Praktycznie każdy ośrodek narciarski w Italii zasługuje na najwyższe słowa uznania. Jednak aby nieco uściślić to uogólnienie przyjrzyjmy się ofercie, jaką może nam zagwarantować choćby jedna taka narciarska miejscowość.

2Decydując się zatem na narty we Włoszech uwagę możemy skierować na region Val Di Fiemme. I tu mamy wiele opcji do wyboru, a jedną z nich będzie Corona (Carano). Miasteczko to położone jest na takim obszarze, że wokół mamy bardzo wiele wyciągów i może ono być doskonałą bazą wyjściową w Dolomity. Mamy tutaj mnóstwo tras tak zjazdowych, jak i biegowych. Dla osób, które kochają narciarstwo alpejskie ów region okaże się strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy, że wyjazdy na narty to nie tylko szusowanie na nartach, ale też wiele atrakcji, które mamy zagwarantowane dodatkowo. I tak w Carano mamy do dyspozycji także lodowisko, tory saneczkarskie, loty na parolotni, teatr, kino, dyskoteki, a zatem bogatą ofertę apres ski.
Na uwagę zasługują również trasy do pieszych wycieczek, znakomita kuchnia, a w pobliżu kursują nie duże autokary zwane skibusami, dzięki czemu możemy się dostać na każdą narciarską stację. Co istotne, to na pewno fakt, że za wykupienie karnetu mamy tu dostęp do każdej z tras.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*