Transport

p1

Przylatując na lotnisko Balice łatwo możemy się dostać do Krakowa, transfery lotniskowe od razu po odprawie przewiozą nas do miasta. Proponowany przez firmy przewozowe transport VIP, to między innymi przewóz indywidualny osób z lotniska do hotelu w Krakowie. Samochody, które obsługują tę usługę to limuzyny z doświadczonym kierowcą.

Wszelkie udogodnienia jak klimatyzacja, napęd na cztery koła, skórzana tapicerka, barek, możliwość obejrzenia telewizji są w takich autach ogólnie dostępne. VIP ma się czuć dobrze, bezpiecznie i komfortowo. Wszelkie transporty z lotniska to połączenia niezwykle komfortowe, usługa VIP jest usługą wcześniej zamawianą, a następnie podstawiany jest pojazd o wyznaczonej godzinie wyznaczonego dnia.

Zaś transfery lotniskowe to połączenia stałe, są usługą bardzo potrzebną, dzięki niej łatwo można dostać się na lotnisko i z lotniska. Jeżeli znajdujemy się w Krakowie to na pewno chcemy odwiedzić, nie tylko zabytki i atrakcje tego miasta i jego okolicy. Będziemy tak blisko Zakopanego, że wstyd by było nie odwiedzić tego góralskiego miasta. Busy do Zakopanego z Krakowa kursują bardzo często, połączenie to obsługuje PKS i prywatny przewoźnik, bilety kupuje się w kasie lub u kierowcy, nie ponosi się żadnych innych opłat w busie. Czyli od transportu VIP po przejazdy busem do Zakopanego.

Każdy transport jest w miarę komfortowy, bo w każdy wymieniony sposób dojedziemy do celu, jeden to luksus a drugi to normalny, zwykły przejazd. Busy do Zakopanego przewożą około 20 osób jednorazowo, transport VIP jedną osobę lub kilka, są również proponowane autobusy transportu VIP, super luksusowe pojazdy, używane na tak krótkich trasach jak przejazd z lotniska do centrum miasta.

Transfery lotniskowe to przewozy małej grupki osób, częste przejazdy na lotnisko i z lotniska z miejscem na bagaż przewożonych osób. Transport VIP świadczy również usługę przewożenia do ślubu, specjalne limuzyny przewożą parę młodą w dniu ślubu. Ta usługa jest niezmiernie popularna, ponieważ w tym dniu para młoda chce być przewożona luksusowym autem do kościoła czy na salę balową. Popularność takiej usługi jest bardzo duża, firmy transportowe posiadają w swojej ofercie luksusowe i ekscentryczne limuzyny.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*