Słodycze reklamowe utrwalą i poprawia wizerunek naszej firmy

słodycze dla firm

Wybrałeś się do sklepu po jedną określoną rzecz z przekonaniem, że tylko tego potrzebujesz, a wyszedłeś z niego z cała torbą zakupów? Poszedłeś do marketu po parę rzeczy i stwierdziłeś, że koszyk jest ci niepotrzebny, po czym nie byłeś w stanie dość do kasy obładowany innymi produktami? Co tak na prawdę zadecydowało o tym, że sięgnąłeś po te produkty, skoro nie zamierzałeś ich kupić? Przyjemny aromat, muzyka, atrakcyjna szata graficzna produktu, rabat?


Nowoczesna forma marketingu zwana marketingiem sensorycznym wykorzystuje do celów promocji zmysły, którymi obdarzony jest człowiek, wpływa na nie w odpowiedni sposób, wpływa na podświadomość konsumenta, ma wywołać w nim określone pozytywne emocje co do firmy, marki, produktu. Dzięki temu klient ma chętniej sięgnąć po dany towar. Idealnie wkomponują się w ten rodzaj marketingu różnego rodzaju słodycze reklamowe, rozdawane w ramach różnych akcji promocyjnych, czy podczas wizyty klienta w biurze, placówce czy sklepie, również w ramach podziękowania za skorzystanie z naszej oferty, czy nawet zwyczajnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Słodycze reklamowe to przede wszystkim cukierki, lizaki, batony, czekoladki, czy krówki.

Rozdając tego typu gadżety konsumentom, wpływamy na ich pozytywne doznania, emocje, przekonujemy ich do naszej marki, dajemy się poznać i zapamiętać. Słodycze z nadrukiem przyciągają nasz zmysł wzroku, ale i wpływają na nasz zmysł smaku, firma dzięki tym słodyczom z umieszczonym na nich logiem zaczyna nam się kojarzyć z przyjemnością i dzięki temu zaczynamy myśleć o niej w bardziej pozytywnym kontekście. Słodycze reklamowe pozwalają nam w jeden z najprostszych i jednocześnie jeden z najtańszych sposobów wykreować swój pozytywny wizerunek wśród konsumentów. Często stosowanie tego typu formy reklamy będzie czymś, co wyróżni nas wśród konkurencji, a że każdy lubi słodycze, tym prościej wywołać nam dzięki nim pozytywne wrażenia.

Zobacz: Słodycze z nadrukiem, słodycze reklamowe | superslodycze.pl

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*