Różne tablice – szkolne i nie tylko

chalk-1839568_640

Dzisiejsza szkoła już nie jest taka jak kiedyś. Tradycyjne tablice kredowe na wymiar odchodzą do lamusa. Dziś dzieciaki chcą tablice korkowe na wymiar, gdzie będą mogły przypinać swoje prace i dzielić się z kolegami i koleżankami tym, co zrobili, tak jak na tablicach w mediach społecznościowych.

Teraz więcej pokazuje się na slajdach niż pisze odręcznie, więc tablice kredowe na wymiar tracą na popularności.

Jeszcze bardziej ceniona jest natomiast tablica magnetyczna, któż nie lubi bowiem przywozić z podróży kolorowych magnesów z symbolami największych stolic świata. Każdy, kto ma w domu tablice korkowe na wymiar lubi do tego jeszcze dodać inne rodzaje domowych witryn.
Jeśli ściana jest biała, to tablica magnetyczna będzie dyskretnym elementem dekoracji i nie będzie razić oczu. Można do niej przypiąć plan lekcji dziecka oraz zdjęcia z ostatniej imprezy ze znajomymi. Jest ona bardzo praktyczna, bo łatwo się czyści i jest lekka, można przewiesić ją w inne miejsce, np. tam gdzie znajdują się inne tablice korkowe na wymiar.
Warto mieć w domu kilka tablic, bo lepiej przypiąć coś pinezką do ściany, niż pozwolić, aby papiery były porozrzucane po podłodze. W takim bałaganie bardzo trudno jest coś znaleźć. Jeśli mamy u siebie różne tablice, to łatwiej będzie nam uporządkować harmider, a w domu zapanuje porządek.

https://tableo.eu

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*