Przekładnie ślimakowe Admech!

admech - press

Admech to nowoczesne przedsiębiorstwo, o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizujące się w sprzedaży najwyższej klasy podzespołów mechanicznych. W ofercie ma prowadnice liniowe, moduły liniowe oraz sprzęgła. Dodatkowo firma zajmuje się doradztwem swoim Klientom.

Jeżeli szukasz sprawdzonego sprzętu w rozsądnej cenie zacznij od odwiedzenia strony internetowej admech.pl. Strona jest przejrzysta i intuicyjna, co jeszcze bardziej zwiększa satysfakcję zakupową.
Z asortymentu Admech szczególnie dobrą opinią wiążą się przekładnie ślimakowe – są one przekładniami kątowymi o prostopadłych osiach, w której główne znaczenie mają wał oraz koło ślimakowe. Przekładnie te mają dwie różne płaszczyzny, w ślimakowej przekładni pracując więc dwa elementy składowe. Przekładnia ślimakowa Admech to 100% satysfakcji Klienta.
Dynabox to przekładnia typu – ślimakowa o kompaktowej budowie, której budulcem jest stop aluminium. Takie rozwiązanie to połączenie lekkości i odpowiednio wysokiej sztywności. Ogromną zaletą przekładni Dynabox jest to, że po instalacji nie wymaga ona żadnej obsługi, a to wszystko dzięki zastosowaniu syntetycznego smaru o najwyższej jakości. Dynabox jest przekładnią bezluzową, która jest idealna do współpracy z serwo-motorami (W wersji expert luz można zredukować do poziomu poniżej 0,5′). Dodatkowym atutem przekładni Admech jest wzmocnione łożysko dla siły promieniowej. Praca przekładni nie przekracza 50 decybeli – jest więc bardzo cichym narzędziem. W Dynabox można skorzystać z dziewięciu najczęściej spotykanych przełożeń
Dynabox pracuje z prędkością obrotową dochodzącą nawet do sześciu tysięcy obrotów na minutę! Admech w ofercie ma również przekładnicy Dynabox typu XL, której moment siły przekracza siedem tysięcy Nm
Cykloidalne przekładnie Spinea to przekładnica innego typu o kształcie walce, znane są ze swej legendarnej precyzji. Można ją zainstalować z niemal każdym silnikiem poprzez odpowiedni adapter.
W ofercie Admech znajduje się wiele innych narzędzi najwyższej jakości.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*