Odżywki białkowe na masę

silownia

W dzisiejszych czasach panuje duża moda na silną i umięśnioną sylwetkę. Nie ma się czemu dziwić, wszakże taka właśnie sylwetka zdaje się być naturalna dla prawdziwych mężczyzn. Z jednej strony chcą się oni bowiem podobać kobietom, wywierać na nich wrażenie i działać na nie swym męskim wyglądem, z drugiej chcą budzić obawę i podziw innych mężczyzn i umieć z nimi konkurować w sytuacji zagrożenia.

siłownia-koszalin-1Naturalnym jest więc, że coraz więcej mężczyzn uczęszcza na siłownię, albo chociaż ćwiczy w domu. Ta pierwsza opcja jest jednak zdecydowanie lepsza, gdyż mamy tam dostęp nie tylko do cennych porad instruktora, ale także do w pełni profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń, dzięki czemu cudownie wyrzeźbimy całe ciało. Jest jednak grupa ćwiczących, którym w ćwiczeniach zależy nie tyle na rzeźbie, co na masie i ćwiczą oni w charakterystyczny sposób. Podnoszą jak największe ciężary, a w zamian za to wykonują małą ilość powtórzeń w serii i niewielką ilość serii w ogóle. Jest to znana metoda tak zwanych ćwiczeń na masę.

Dodatkowo, jeżeli ktoś chce właśnie najbardziej być po prostu napompowany, lub jak to się mówi kolokwialnie – napakowany, to często sięga po rozmaite odżywki, gdzie przy cyklu na masę najpopularniejsze są chyba odżywki białkowe. Podczas intensywnych ćwiczeń ciało wymaga bowiem stałej podaży tego budulca w dużo większej dawce niż u zwykłych ludzi. Białko takie powinno być też wysokiej jakości i bogate we wszelkie aminokwasy, a stosuje się je zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. Jeżeli chodzi o najpopularniejsze odżywki z tej kategorii to na pewno wyróżnić trzeba amerykańskie Biotech Iso Whey Zero oraz nasze polskie białko serwatkowe Ostrovit. Oba są dość mocno cenione przez sportowców, a ich używanie jest wysoce zalecane.

O szczegółach tych propozycji można poczytać na stronie http://tanie-odzywki.pl.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*