Drukarnia cyfrowa i tonery w Warszawie

toner-581905_1280

Wiadomym jest, że jeżeli chcemy coś rozreklamować, to sprawdzonym sposobem jest wydruk ulotek oraz plakatów reklamowych. Jeśli interesuje nas dobra drukarnia cyfrowa jest miastem, w którym bez problemu taką znajdziemy, a nawet kilka.

W niej bez problemu wydrukujemy ulotki oraz plakaty reklamowe i promocyjne. Jeżeli chodzi o ulotki druk ich jest stosunkowo tani w przeliczeniu na sztukę, ale trzeba pamiętać o tym, że takich ulotek drukuje się przecież bardzo duże ilości, tak więc liczy się tak naprawdę cena za ilości hurtowe, rzędu kilku, kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu tysięcy sztuk.

Wiadomo bowiem, że gdy się je rozdaje, to znikają w mgnieniu oka. W każdym razie, dobra drukarnia cyfrowa musi wydrukować je na wysokiej jakości, kredowym i połyskującym papierze, w dobrej rozdzielczości i przy niezłym odwzorowaniu barw czy innym zarządzanie wydrukiem http://www.printex.pl/zarzadzanie-wydrukiem.

Zastosowane farby powinny być też odporne na warunki atmosferyczne, a kształt ulotek winien być starannie maszynowo przycięty. Jeżeli chodzi o plakaty to sprawa wygląda z jednej strony podobnie, a z drugiej różni się, bo przecież ich ilości są dużo mniejsze. Nie jest też na nich tak ważna rozdzielczość, bo zazwyczaj oglądamy je z dalszej odległości, oczywiście im ten plakat większy. Na pewno muszą być one jednak jeszcze bardziej odporne na warunki atmosferyczne, jako że są wywieszane, dlatego też druk plakatów musi być wykonany przez doświadczoną drukarnię.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*