Dlaczego warto skorzystać z usługi zakupów z stylistką?

zakupy ze stylistką

Wiele kobiet nie potrafi umiejętnie dobrać ubrań do swojej sylwetki i okazji. Często słyszymy o trendach w modzie, ale nie wiemy czy najmodniejsza bluzka będzie nam pasowała. Zdarza się, że mimo pełnej szafy nie mamy się w co ubrać. W takich sytuacjach warto zgłosić się do profesjonalistów.

Dlaczego warto skorzystać z usługi zakupów ze stylistką?

Po pierwsze dowiesz się jaki masz typ sylwetki. Dzięki temu poznasz pasujące Ci fasony i kroje ubrań. Umiejętnie dobrane mogą wyszczuplić, podkreślić atuty i skutecznie zamaskować mankamenty.

Po drugie dowiesz się jakie kolory pasują do Twojej urody. Analiza kolorystyczna pozwoli na dobranie odpowiednich barw, które podkreślają zalety, ale dowiesz się także jakich powinnaś unikać.

Po trzecie to szansa na zbudowanie swojego stylu. Znając swój typ sylwetki i kolory, które pasują nie pozostaje nic innego niż zakupy ze stylistką. Dzięki temu kupujesz przemyślane ubrania, z których stworzysz wiele udanych stylizacji. Dowiesz się także, w jaki sposób zestawiać ubrania na różne okazje, także te formalne. Dodatkowo stylistka pokaże Ci proste triki, które pozwolą na ożywienie ubrań i zbudowanie garderoby, która nada się na co dzień i na większe wyjścia.

Skorzystanie z usług stylistki to nie tylko doradztwo związane z ubraniami czy dodatkami, ale także fryzurą i makijażem. Odpowiednie ścięcie włosów, uczesanie jak i kolor podkreślają urodę. Warto jednak powiedzieć tutaj o swoich oczekiwaniach i dotychczasowej pielęgnacji włosów. Fryzura powinna być też wygodna. Z kolei makijaż wydobywa naturalne piękno – maskuje zmęczenie, podkreślone oczy i brwi potrafią odjąć nawet kilka lat.

Zobacz więcej: Style&More | Zakupy ze stylistką

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*